Kaynak

Kaynaklı imalat konusunda 36 yıllık bir tecrübeye sahip olan firmamızda manuel ve robot kaynak uygulamaları yapılmaktadır. Proses ve iş geliştirme mühendisliği ile paralel yürütülen çalışmalar ile ileri teknoloji uygulamaları adaptasyonları bölümümüzde yapılmakta ve sürekli olarak kalite ve verimlilik artışları hedeflenmektedir.

Bünyemizde bulunan tüm kaynak operatörleri sertifikalı olup, ayrıca kaynak metodumuzda TUV tarafından akridite olmuştur. Müşteri talepleri doğrultusunda özel güvenlik kaynağı uygulamaları da firmamızda yapılmaktadır.

Bünyemizde bulunan 6 adet kaynak robotu ile zaman tasarrufu ile birlikte üstün kalite sağlanabilmektedir. Robot kaynak uygulamaları ile ilgili her türlü kompenantın yörünge programları robot kaynak operatörlerimiz tarafından yazılmakta ve devreye alınmaktadır. Bünyemizde bulunan nitelikli iş gücü sayesinde işe özel kaynak robot sistemleri tasarlamaktayız.

Üretim hatlarımızda kurulu bulunan 6 adet OTC sistem markalı kaynak robotu bulunmaktadır. Robot Kaynak sistemlerimizin bazı teknik özellikleri şunlardır:

Pozisyoner Adedi: 6 adet
Slider Mesafeleri: 13 mt / 14 mt / 18 mt
Pozisyoner Kapasiteleri: 2 ton / 3,5 ton / 5 ton
Robot kolu boyu: 2000 mm
Eksen sayısı: 6 eksen
Kaynak Makinesi: 500 Amper Sinerjik