BİZE ULAŞIN

  • MERKEZ FABRİKAHisar Mh.1047 Cd. No:2 26550 Tepebaşı, Eskişehir
  • İMİŞEHİR FABRİKAOSB 1.Gelişme Bölgesi 2004 Cd No:5, Odunpazarı, Eskişehir
  • TELEFON+90 (222) 411 24 30
    +90 (222) 411 22 47 (Fax)
  • E-MAİLinfo@hisarlar.com.tr
    sales@hisarlar.com.tr

CNC KESİM

Hisarlar, bilgi birikimi, kabiliyetleri ve Ar-Ge Merkezi'ni kullanarak sektörlerinde tanınmış markalar için güçlü bir çözüm ortağı olmaktadır. 40 yılı aşkın tecrübesi ile Hisarlar, müşterilerine diğer manuel ve robotik kaynak ile çeşitli malzemeler ve parça boyutlarında uzmanlaşmış çok çeşitli kaynaklı yapılar ve kaynaklı montajlar sunabilmektedir.

Devam eden üretim büyümemizdeki en önemli faktör, kaliteye olan bağlılığımız olmuştur. Sürekli iyileştirmenin müşteri memnuniyeti ve gelecekteki başarımız için çok önemli olduğuna inanıyoruz.

Lazer Kesim

CNC lazer makinelerimizin hassasiyeti ve teknolojisi, ile yüksek doğruluk seviyesinde, 25 mm ye kadar ürün elde etmemizi sağlar.

Plazma / Oksijen Kesim

120 mm kalınlığa kadar malzemeleri plazma ve oksijen teknolojisiyle kesen makinalarımız ile robot kaynak teknolojisine uygun olarak ağır iş parçalarının hızlı ve en iyi şekilde üretilmesini sağlar.

Profil Lazer Kesim

Her türlü özel profil kesitlerinde 6500 mm boyunda yükleme kapasitesi ile 200 mm genişliğinde profil kesimlerini fiber lazer teknolojisiyle 10 mm kalınlığa kadar yapabilmektedir.

Robotik Lazer Kesim

6 eksen robot kullanılarak 3 boyutlu metal sacların her türlü kesim operasyonları yüksek teknolojide gerçekleştirmektedir.