BİZE ULAŞIN

  • MERKEZ FABRİKAHisar Mh.1047 Cd. No:2 26550 Tepebaşı, Eskişehir
  • İMİŞEHİR FABRİKAOSB 1.Gelişme Bölgesi 2004 Cd No:5, Odunpazarı, Eskişehir
  • TELEFON+90 (222) 411 24 30
    +90 (222) 411 22 47 (Fax)
  • E-MAİLinfo@hisarlar.com.tr
    sales@hisarlar.com.tr

HAKKIMIZDA

Hisarlar, 1974 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Toplamda 128.000 m²’lik iki fabrika alanında 700+ kişi ile faaliyet gösteren, kurumsal yapısıyla, uluslararası bilinirliğe sahip standart şartlarına göre sertifikalandırılmış “ürün-yönetim-üretim” şekilleriyle, Türkiye’ye değer katan büyük bir organizasyondur.

Türkiye’nin ilk Traktör kabini üreticisi, ilk toprak işleme tarım makinası, ilk 4x4 araç üreticisi olan Hisarlar, yıllarca artan tecrübelerini, kabiliyetlerini daha sonra ağır metal işleme konusuna yoğunlaştırarak, global pazarda adını duyurmuş önemli iş makinaları markalarına, ekipman üreticilerine, savunma sanayii ve raylı sistem üreticilerine şasi, gövde ve diğer kaynaklı birleştirme parçalar gibi hassas üretimler gerçekleştiren önemli bir OEM üreticisi olarak marka haline gelmiştir.

Hisarlar aynı zamanda 1985 yılından bu yana Tarım Makinaları sektöründe kendi tasarım ve üretim kabiliyetleriyle geliştirdiği, Türkiye’nin ilk tarım makinaları ARGE Merkezine sahip olarak, tarım mekanizasyon alanında tarımın tüm aşamalarına hitap edecek şekilde yenilikçi ve katma değerli ürünler tasarlamaya ve hayata geçirmeye hızla devam etmektedir.

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Vizyonumuz:
Üstün nitelikli ürünlerimizle değer zinciri üzerinde optimum noktaya pozisyonlanmak.

Misyonumuz:
Yüksek teknolojili üretim ve güçlü organizasyon yetkinliğimiz ile müşteri ve paydaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak, operasyonel mükemmeliyeti hedefleyen gelişimimiz ile paydaş memnuniyetinde sürdürülebilirliği sağlamak.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

DÜRÜSTLÜK

Söz verdiğimizi zamanında teslim etmeye olan inancımız

MÜKEMMELLİYET

Kalitenin ve tasarımın
gücüne olan inancımız

EKİP ÇALIŞMASI

Birlikte çalışmadan doğan güç ve potansiyele olan inancımız

ADANMIŞLIK

Takım odaklı çalışmaya ve inovasyona olan inancımız

Değerli Paydaşlarımız ve Çalışanlarımız,

1974 yılından bu yana sektör lideri olarak yer aldığımız tarım makinaları ve OEM üreticisi alanındaki cesur atılımlarımıza, ülkemize karşı sorumluluğumuz ve işimize olan tutkumuzla, çıtayı daima yukarıya taşıyan bir şirket olarak büyük hedeflere doğru kararlılıkla yürüyoruz. Sahip olduğumuz değerlerin yol göstericiliğinde, bugün dünyanın dört bir yanında ülkemizi gururla temsil ediyor, güçlü ve yenilikçi üretim anlayışımızla, her biri birbirinden değerli çalışanlarımızla “Üretmek Sanattır.” diyerek tüm zorlu hedeflerin üstesinden geliyor ve emeklerimizi başarılı sonuçlarla taçlandırıyoruz.

İnovasyona odaklanmak, dijital dönüşümü yaygınlaştırmak, OEM üretim hizmetlerinde dünyanın en büyük oyuncusu olmak ve Türkiye’yi Dünya’nın önemli OEM üretim üslerinden birisi haline getirmek, yeni yatırımlarımızla istihdamı artırmak gibi bizi çok heyecanlandıran birçok stratejik hedeflerimiz var.

Müşteri odaklı bir yaklaşımı benimseyerek, müşterilerimizin tercih ettiği iş ortağı olma hedefimizle, üretim ve AR-GE yetkinliklerimizi geliştirmek için sürekli yatırım yapıyor, müşterilerimizle birlikte büyümek için faaliyet alanlarımızı genişletiyoruz. Türkiye’nin ilk tarım makinaları ARGE Merkezine sahip olarak, günümüz koşullarında dijitalleşme, teknoloji ve Ar-Ge ile sürdürülebilir çözümler geliştirmeye, operasyonlarımızı paydaşlarımız için pozitif değer yaratacak bir şekilde yürütmeye devam ediyoruz.

Yatırımını tamamlayarak üretime başladığımız yüksek teknolojiye sahip yeni fabrikamızın faaliyete geçmesiyle birlikte, hedeflerimize daha da yaklaşarak, OEM üreticileri sektöründeki liderliğimizi ve uluslararası pazarlardaki konumumuzu daha da güçlendireceğiz.

Tüm operasyon, ürün ve hizmetlerimizin çevresel ve toplumsal etkilerini de dikkate alarak; iklim değişikliği ile mücadele, sürdürülebilir enerji, doğal kaynakların verimli kullanımı, atıkların azaltılması ve değerlendirilmesi, biyoçeşitlilik alanlarında çevresel sürdürülebilirlik projelerine yatırım yapmanın, gelecek nesillere karşı en büyük sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz.

HİSARLAR olarak kurulduğumuz günden bugünlere kadar olduğu gibi, önümüzdeki dönemde de ülkemiz için umut vaat eden, insanımıza ilham veren, teknolojiyi insan yaşamını ileri taşıyan bir unsur olarak toplumun hizmetine sunan bir grup olacağız. Bizi biz yapan sınırsız hayal gücümüz, cesaretimiz, girişimciliğimiz, yetkinliğimiz ve yenilikçiliğimiz ile geleceğin akıllı dünyasını şekillendiren küresel bir lider şirket olma hedefi doğrultusunda ilerleyeceğiz.

HİSARLAR’ın büyüme yolculuğuna eşlik eden tüm paydaşlarımıza; emek, özveri ve adanmışlıklarıyla katkıda bulunan, yolculuğumuzun itici gücü HİSARLAR çalışanlarına, destekleriyle her daim yanımızda olan iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve tedarikçilerimize teşekkür ediyorum. Önümüzdeki dönemde de onların desteğiyle sürdürülebilirliği, teknolojiyi ve inovasyonu odağımıza alarak, dönüşmeye, gelişmeye ve daha çevik bir şekilde yeni başarılara imza atmaya devam edeceğiz.

Sedat ARI
Genel Müdür/CEO